Харьковский ТЕАТР 19

Театр 19 логотип
Твиттер Вконтакте Фейсбук

ближайший спектакль:

Жорди ГАЛЬСЕРАН

Ищу работу

групповое собеседование в 1-м действии

19 Ноября

19:00

еще спектакли

Пожалел дурак дурочку

Пожалел дурак дурочку

комедия в 2-х действиях

22/11

Начать сначала

Начать сначала

спектакль в 1-м действии

28/11

Звірячі історії

Звірячі історії

маленькі комедії

30/11

Счастливо

Счастливо

трагикомедия в 2-х действиях

16/12

ЧМО

ЧМО

спектакль в 2-х действиях

22/12

(Самый) легкий способ бросить курить

(Самый) легкий способ бросить курить

современная комедия и не только

24/12

посмотреть весь репертуар

разное

АКЦИЯ ДЛЯ СТУДЕНТОВ-ПЕРВОКУРСНИКОВ ВСЕХ ВУЗОВ

Скидка 50% на любой спектакль театра на основной  сцене для студентов-первокурсников дневной формы обучения всех ВУЗов.

Подробности по телефону (050) 632-03-64

Пишут о нас

Священний прах Хулія

Театру 19 вдалося створити унікальну річ, наклавши одна на одну дві реальності – фантасмагорично-революційну і сучасну, добре відому кожному глядачеві. Актори відтворили яскраві типажі (якщо тільки літературний тип може бути яскравим), здивували прецизійною відточеністю рухів, незрівнянною пластикою і вартою найвищої похвали, іноді навіть геніальною грою. “Хулій Хурина” Театру 19 – це зріз культурного шару, зроблений рівно тією межею, що тоненькою ниточкою відділяє здорові, якщо так можна висловитися, мистецько-психологічні потуги від постмодерністичного хуліганства і кривляння перед величезним многоликим люстром глядацької зали. Можете називати це українською модерною революційною драмою. А можете, як я, “Хулієм Хуриною” Куліша у постановці Театру 19. Такого визначення мусить вистачити.

Такі постановки повертають нам справжню українську драму й комедію, знайомлять із “командною” верхівкою митців Розстріляного Відродження. Тепер уже не з хрестоматій і підручників, а з власного досвіду, відтворюючи в пам’яті найцікавіші моменти “Хулія славлю” можемо стверджувати, що Куліш у пантеоні наших митців стоїть поруч із Тичиною, Хвильовим, Рильским, Довженком і Курбасем. Його п’єси послужили драматургічним матеріалом для вершинних режисерських творів Леся Курбаса і його театру “Березіль”, що вивели український театр на рівень ліпших театрів світу. Можливо, коли-небудь вдасться віднайти втрачені твори Куліша (через утиски й заборони совєтів таких – половина з усіх створених), і хтозна, чи не виведе це сучасний український театр на новий рівень.

На рівні суто психологічний паралелей можна вибудувати зв’язок між представленим Театром 19 дійством і трагічним закінченням Кулішевого життя: востаннє обізвався з політичного ізолятора Соловків 15 червня 1937 року, розстріляний 3 листопада 37-го. “Не дамо відкопати превелебного вчителя!” – голосила зіграна Сергієм Бабкіним маразматична бабця. А чи відкопаємо коли-небудь останки Куліша, генія українського театру? Чи знайдемо його могилу? Запитання радше риторичні. Виходить, Микола Куліш сам перетворився на Хулія Хурину. Тільки комедією це вже не навряд чи можна назвати.

Олег Карпинець "Священний прах Хулія" - "АртВертеп - мистецька агенція" (м. Дніпропетровськ)

04.11.2018

С Днем Рождения!

Сегодня спешим поздравить с Днём Рождения Богдана Синявского! Сияй, люби, играй, достигай, познавай, будь счастлив!

Прочитать статью полностью


25.10.2018

С Днем Рождения!

Человек-улыбка и заразительный смех «Театра 19» Сергей Листунов празднует сегодня свой День Рождения! Поздравляем от всей души! Новых неизведанных вершин, множество интересных ролей, ярких впечатлений и удачи во всех начинаниях!

Прочитать статью полностью


12.10.2018

Репертуар на ноябрь 2018

Опубликован репертуар на ноябрь 2018. Билеты в продаже на сайте "Интернет-билет" и во всех кассах города!

Прочитать статью полностью


Все публикации

+38 057 762 66 10;
+38 050 632 03 64;

сыграли в «YES!»